خدمات ما

خدمات حکاکی فلزات مهدی

مجری و مشاور شما در تمامی امور حکاکی لیزر ، حکاکی سی ان سی ، حکاکی فلزات و حکاکی پانتوگراف آماده ارایه خدمات حکاکی با بهترین کیفیت و مناسب تریت قیمت می باشد .

در ذیر می توانید برخی از خدمات قابل ارائه در حک مهدی را ملاحظه نمایید .

 

حکاکی لیزر

حکاکی لیزر

حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند .

خواندن ادامه
حکاکی CNC

حکاکی CNC

حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏

خواندن ادامه
پانتو گراف لیزری فلزات

پانتو گراف لیزری فلزات

خدمات حکاکی فلزات مهدی با استفاده از تکنولوژی لیزر این امکان را فراهم نموده تا روشهای سنتی فرز پانتوگراف و الکتروشیمیایی (اسید شویی) را کنار بگذاریم و با استفاده از لیزر حکاکی تا عمق 2 میلی متر را برای پیچیده ترین طرح ها را بدون نیاز به الگو و شابلون و صرف کمترین زمان با ظرافت روی قالب ایجاد نمود.

خواندن ادامه
حکاکی لیزری فلزات

حکاکی لیزری فلزات

لیزر حک فلز کاربردهای متعددی دارد. اما کاربردهای آن را به طور کلی می توان شامل دو گروه دانست که عبارتند از کاربرد در خط تولید برای لوگو زنی و حکاکی قطعات و کاربرد خدماتی انجام کارهایی از قبیل حکاکی دستگاه های ای تی ام و . . .

خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید